Bitcoin Bozdurma işlemi yani bitcoin paranızı nakit TL parasına çevirme işlemi şuanda ülkemizde bizim gibi az sayıda yetkili bayi tarafından yapılmaktadır. İstanbul ili içerisinde bulunan 1 adet ATM’den elinizde bulunan bitcoin’leri bozdurabilirsiniz yada bitcoin satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz, Onun dışında işlemlerini interaktif ortamda yani internet üzerinden yapmak isteyen kullanıcılar için web sitemiz üzerinden 7/24 olarak hizmet vermekteyiz..

Bitcoin Bozdurma işlemlerinizde, ödemeleriniz hemen hemen tüm bankalara anlık olarak 10 dk içerisinde HAVALE ile masrafsız bir şekilde gönderilmektedir. Tüm işlemlerimiz 256-bit SSL sertifikalı canlı destek hattı üzerinden güvenli bir şekilde Haftanın Her günü ve Günün Her Saati 7/24 olarak yapılmaktadır.

Bitcoin Satın almak ve bitcoin bozdurmak isteyen kullanıcılardan herhangi bir şekilde kişisel bilgileriniz istenmez, Hiçbir şekilde bir üyelik gerekmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz, Yapacağınız işlemlerde Kimlik Fotokopisi , Anne Kızlık Soyismi, Doğum Tarihi vs. Herhangi bir bilgiye gerek olmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bitcoin Bozdurma İşlemi Ayrıntıları ;

  1. Müşteri canlı destek hattına bağlanıp, Operatörlerimiz ile görüşmeye başlar,
  2. Müşteri Bozdurmak istediği bitcoin miktarını bildirip, yapılacak ödemenin miktarını ve kur bilgisini öğrenir.
  3. Operatör tarafından yapılacak olan ödemenin miktarı müşteriye bildirilir.
  4. Müşteri verilen miktarı uygun bulur ise, Ödemenin yapılacağı banka hesap bilgisini paylaşır ( Mümkünse IBAN ve isim soyisim, IBAN yok ise şube kodu yada adı ve isim soyisim )
  5. Operatör bitcoin gönderiminin yapılabilmesi için, Bitcoin adresini müşteriye verir,
  6. Müşteri verilen adrese bitcoin gönderimi yapar,
  7. Operatör gönderilen bitcoin’leri kontrol eder, 1 onay alındıktan sonra anlık olarak 1 dakika içerisinde verilen banka hesap numarasına ödeme yapılır..

Not : Yurtdışı SWIFT Ödemeleri için minimum işlem limiti 0.2 Coin’dir. Swift ücreti alıcıya aittir. Swift işlemleri normal şartlar altında 48 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Share: